Apie mus

Baltnautic Shipping Ltd buvo įkurta 1998 metais ir sėkmingai plėtoja savo veiklą jau 20 metų. Mūsų produktyvaus bendradarbiavimo su vietiniais ir užsienio laivų savininkais rezultatas yra nuolat augantis operuojamų laivų skaičius, kuris šiuo metu siekia 24 upė-jūra tipo laivus. Įmonės tikslas yra sujungti Europos giluminius industrinius rajonus su jūrų uostais, taigi įmonė orientuojasi į trumpųjų nuotolių laivybą. Baltnautic Shipping Ltd yra laivų savininkas ir valdytojas, pagrindinės mūsų veiklos sritys yra laivų frachtavimas, techninis valdymas, jūrininkų įdarbinimas ir kt.

Mūsų frachtavimo komanda yra gerai žinoma Europos frachto rinkoje. Visi mūsų klientų reikalavimai ir pageidavimai vykdomi kokybiškai ir laiku. Dirbdami su klientu, mes sugebame ne tik frachtuoti mūsų operuojamą laivą, bet ir dirbti kaip konkurencingas brokeris, siūlydami klientui kitus laisvus ir klientų reikalavimus atitinkančius laivus krovinio gabenimui.

Įmonės operuojami laivai dažniausiai perveža generalinius ir birius krovinius Baltijos, Šiaurės ir Viduržiemio jūrose. Taip pat galime vežti gintarą, birias trąšas, cheminės pramonės produktus, metalą.

The company’s commitment to our team is paramount to our success.

Mūsų žmonės

Pagrindinė įmonės sėkmės priežastis yra aukštai išlavintas ir gerą patirtį turintis personalas. Dauguma įmonės darbuotojų yra baigę St. Petersburgo Valstybinę jūrų akademiją, ir tai leidžia naudoti jų įgūdžius ir žinias sutinkamai su aukščiausiais IMO, Vėliavos valstybių ir kitų jūrų sektoriaus institucijų standartais ir reikalavimais.